BORA Pure

BORA Pure

Koncepcja

Połączenie wyciągu oparów i pola grzewczego.

BORA Pure prezentuje purystyczny i minimalistyczny design. Produkty można spersonalizować, dzięki czemu masz możliwość stworzenia własnych akcentów.

Płyta grzewcza i wyciąg są całkowicie zlicowane. Idealne linie pozwalają na subtelną i elegancką integrację z każdą nowoczesną kuchnią.

Intuicyjna obsługa sControl

Unikalny pionowy suwak ułatwia intuicyjną obsługę poprzez przesuwanie palcem w górę lub w dół albo przez bezpośrednie naciskanie.

Wszystkie ważne funkcje są zawsze szybko dostępne za jednym dotknięciem.

eSwap

Wysokowydajny filtr.

Zapachy są neutralizowane w trybie odprowadzania wilgoci dzięki wysokowydajnemu filtrowi z węglem aktywnym.

W celu łatwej wymiany filtra należy ją wykonać do góry, przez otwór wlotowy, bez wyjmowania szuflad i cokołów.

Automatyczne sterowanie pracą wyciągu

Wydajność wyciągu jest regulowana niezależnie zgodnie z aktualnym procesem gotowania. Bez przerwy, bez potrzeby ręcznego sterowania.

Najniższy poziom głośności

Zawsze bardzo cicho – nawet przy wysokich poziomach mocy: Powodem jest optymalne prowadzenie powietrza i korzystanie z wyjątkowo cichego wentylatora. Podczas gotowania nie dekoncentrują nas żadne niepożądane hałasy i możemy bez przeszkód kontynuować rozmowy.

Łatwe czyszczenie

Elementy mające bezpośredni kontakt z oparami powstającymi podczas gotowania można w prosty sposób usunąć przez łatwo dostępny, szeroki otwór wlotowy. Można je myć w zmywarce – zajmują bardzo niewiele miejsca.

Powiększona powierzchnia do gotowania 4 24

Obsługiwane centralnym panelem dotykowym i optymalnie rozmieszczone pola grzewcze umożliwiają jednoczesne gotowanie w czterech garnkach o średnicy do 24 cm.

Rekordowa oszczędność miejsca

Dzięki wysokości montażowej wynoszącej niecałe 200 mm oraz wbudowanej jednostce filtra w obiegu zamkniętym zagwarantowane jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w szafce dolnej. Nawet w aneksach kuchennych o głębokości 60 cm nie ma konieczności skracania szuflad w trybie odprowadzania wilgoci. Zupełnie inaczej niż zwykle.

Asortyment

Technika

BORA PURE EFFECTInnowacyjne cechy BORA Pure:

- Intuicyjna obsługa sControl
- eSwap
- Efektywne odprowadzanie zapachów
- najniższy poziom głośności
- łatwe czyszczenie
- zintegrowana wanna zbiorcza
- powiększona powierzchnia do gotowania 4 24
- rekordowa oszczędność miejsca
- automatyczne sterowanie pracą wyciągu
- Tryb demo

Asortyment

BORA Pure – nowy, kompaktowy system wyciągu oparów. Klasa sama w sobie - znak firmowy Twojej kuchni. Laureat nagrody RedDot design Award w 2019 r.

pixel