BORA Professional 2.0

BORA Professional 2.0

Inteligentna gałka obsługi

Perfekcyjne połączenie prostoty obsługi za pomocą klasycznego pokrętła z możliwościami pola dotykowego z wbudowanym wskaźnikiem cyfrowym. Masywna gałka obsługi ze stali szlachetnej zapewnia najwyższy komfort podczas wyboru programów i sterowania funkcjami urządzenia.

Automatycznie uruchamiana klapa zamykająca

Zgodnie z aktualnym trybem pracy wyciągu, klapa zamykająca uruchamiana jest automatycznie za pośrednictwem czujnika ruchu, który dodatkowo zabezpiecza ją przed niezamierzonym zamknięciem. Po wyłączeniu lub odłączeniu go od zasilania, system pozostaje całkowicie domknięty.

Najniższy poziom głośności

Bezszmerowy wentylator zamontowany w obszarze cokołu zapewnia cichą pracę wyciągu nawet przy wysokich stopniach mocy. Podczas gotowania nie dekoncentrują nas żadne niepożądane hałasy i możemy bez przeszkód kontynuować rozmowy.

Powiększona powierzchnia do gotowania 4 24

Zastosowane pola grzewcze ze zwiększoną głębokością 54 cm oferują jeszcze więcej przestrzeni do gotowania. Jest tu wystarczająco dużo miejsca na dwa duże garnki ustawione jeden za drugim.

Konfiguracja modułowa

System BORA oferuje duży wybór modułów grzewczych – od płyt indukcyjnych z polami grzewczymi o pełnej powierzchni do płyt gazowych oraz grilla Tepan ze stali szlachetnej. Istnieje też możliwość konfiguracji systemu z jedną, dwiema lub nawet trzema płytami grzewczymi.

Automatyczne sterowanie pracą wyciągu

Wydajność wyciągu jest regulowana niezależnie zgodnie z aktualnym procesem gotowania. Bez przerwy, nie trzeba sterować ręcznie. Cała uwaga skupia się na gotowaniu.

Precyzyjna regulacja temperatury

Grill Tepan ze stali szlachetnej jest teraz jeszcze bardziej wydajny, dzięki zwiększonej powierzchni dwóch pól grillowych i możliwości wyjątkowo precyzyjnej regulacji stopnia nagrzania. Pożądaną wartość temperatury można dokładnie nastawić i monitorować jej poziom na wyświetlaczu. Grill rozgrzewa się do temperatury 250°C w ciągu niespełna pięciu minut, oszczędzając czas i energię.

Kilkustopniowa funkcja trzymania ciepła

W zależności od sposobu zastosowania lub używanej żywności, możesz swobodnie wybierać pomiędzy 3 poziomami utrzymywania ciepła. Pozwala to gotować ulubione potrawy w optymalnym zakresie temperatur, bez obawy, że się przypalą.

Asortyment

Technika

WYCIĄG OPARÓW I PŁYTA GRZEWCZA W JEDNYM

BORA Professional jest kombinacją wysokiej jakości wyciągu oparów z płytą grzewczą o dużej mocy.

Efekt BORA Professional 2.0

(Tylko w języku angielskim)

Asortyment

Linia BORA Professional 2.0 – synonim funkcjonalnej estetyki, innowacyjnej efektywności, głębokich wymiarów i najlepszej wydajności. Laureatka nagrody Red Dot Award w 2017 r.

pixel